Zoekresultaten 1 - 3 van 3 resultaten

  • Ongedierte bestrijding

    Bron: West Betuwe (gemeente) | Datum: 2025-02-05 | Thema: Huisvesting

    In de openbare ruimte en in uw eigen tuin kunt u overlast hebben van plaagdieren. Denk aan mieren, wespen, bijen, hommels, muizen en ratten. De gemeente bestrijdt het ongedierte niet op particulier terrein. Dat doen we alleen in extreme situaties in de openbare ruimte waarbij de volksgezondheid in gevaar is. We leggen graag uit wat de gemeente doet en wat u zelf kunt doen.

    Ga naar website
  • Huisvesting arbeidsmigranten

    Bron: West Betuwe (gemeente) | Datum: 2024-08-26 | Thema: Huisvesting

    In gemeente West Betuwe werken veel arbeidsmigranten, bijvoorbeeld in de fruitteelt, bij de veiling en distributiecentra. We vinden het belangrijk dat zij niet alleen onder goede arbeidsomstandigheden kunnen werken, maar dat er ook goede huisvesting is.

    Ga naar website
  • Starterslening

    Bron: West Betuwe (gemeente) | Datum: 2026-01-06 | Thema: Huisvesting

    De Starterslening is voor de aankoop van bestaande en nieuwbouwwoningen in de gemeente West Betuwe. De maximale Nationale Hypotheek Garantie (NHG) grens is per 1 januari 2026 € 470.000 euro. Dat is inclusief verbeterkosten en meerwerk.

    Ga naar website