Zoekresultaten 1 - 10 van 2307 resultaten

  • Afval brengen of laten ophalen

    Bron: Tynaarlo (gemeente) | Datum: 2025-09-30 | Thema: Natuur en milieu

    Afval dat niet aan huis wordt opgehaald, kun je naar de milieustraat of een verzamelcontainer brengen. Vraag voor hiervoor een milieupas aan. Glas, textiel en oud papier kan zonder milieupas in de container, de rest niet. 

    Ga naar website
  • Afval, grofvuil

    Bron: Dalfsen (gemeente) | Datum: 2025-05-14 | Thema: Natuur en milieu

    De gemeente haalt het meeste grofvuil of grof huisvuil op. Hierbij zijn voorwaarden en uitzonderingen van toepassing.

    Ga naar website
  • Rioolaansluiting aanvragen

    Bron: Mook en Middelaar (gemeente) | Datum: 2025-05-14 | Thema: Natuur en milieu

    De gemeente sluit het openbare riool aan op privéterrein. Als een woning of bedrijf niet is aangesloten, moet aansluiting aangevraagd worden.

    Ga naar website
  • Afval naar het milieupark brengen

    Bron: Hof van Twente (gemeente) | Datum: 2025-09-08 | Thema: Natuur en milieu

    Het milieupark van onze gemeente staat in Goor. U kunt hier allerlei soorten afval naartoe brengen. Om uw afval weg te brengen heeft u een milieupas nodig. Adres Milieupark Hof van TwenteMossendamsdwarsweg 17472 DB Goor Openingstijden DagTijdMaandagGeslotenDinsdagGeslotenWoensdag12.30 - 16.30 uurDonderdagGeslotenVrijdag9.00 - 16.30 uurZaterdag9.00 - 16.00 uurZondagGesloten

    Ga naar website
  • Extra container voor medisch afval aanvragen

    Bron: Lingewaard (gemeente) | Datum: 2025-05-14 | Thema: Natuur en milieu

    Heeft u vanwege uw medische toestand extra veel afval en past het niet allemaal in uw restafvalcontainer? Dan kunt u een extra container aanvragen.

    Ga naar website
  • Afvalstoffenheffing

    Bron: Oisterwijk (gemeente) | Datum: 2025-06-12 | Thema: Natuur en milieu

    Je betaalt voor het ophalen en verwerken van afval een vast bedrag per maand en een bedrag per keer dat we je container leegmaken.

    Ga naar website
  • Bomen kappen

    Bron: Heerlen (gemeente) | Datum: 2025-11-03 | Thema: Natuur en milieu

    Als u een of meerdere bomen wilt kappen dan heeft u vaak een omgevingsvergunning nodig. Ook als u onder een boom werkt en dit ten koste van de gezo...

    Ga naar website
  • Antireclamesticker

    Bron: Echt-Susteren (gemeente) | Datum: 2025-05-14 | Thema: Natuur en milieu

    Wilt u geen of niet alle ongeadresseerde reclame en huis-aan-huisbladen ontvangen? Bestel dan een NEE/NEE of NEE/JA antireclamesticker bij de gemeente.

    Ga naar website
  • Boom kappen

    Bron: Voorschoten (gemeente) | Datum: 2025-05-14 | Thema: Natuur en milieu

    Soms is een omgevingsvergunning nodig wanneer er bomen gekapt, verplant of gesnoeid worden.

    Ga naar website
  • Afval, klein chemisch afval

    Bron: Nederweert (gemeente) | Datum: 2025-05-14 | Thema: Natuur en milieu

    Particulieren kunnen klein chemisch afval op verschillende plekken inleveren. Bedrijven mogen dit alleen doen als ze een vergunning hebben.

    Ga naar website