Zoekresultaat 1 - 7 van 7 resultaten
- Gladheid
Zijn de wegen glad door ijzel of sneeuw in de winter? Lees wat wij doen en wat je zelf kunt doen bij gladheid.
- Bron: Eemsdelta (Gemeente)
- 2025-01-10
- Milieupas
Je hebt een milieupas nodig om afval naar de milieustraten in Farmsum en Usquert te brengen. En om de verzamelcontainer bij hoogbouw te openen.
- Bron: Eemsdelta (Gemeente)
- 2025-01-08
- Subsidie Volkshuisvestingsfonds voor Verenigingen van Eigenaren
Je woning isoleren kost veel geld. Als Vereniging van Eigenaren kun je soms subsidie aanvragen uit het Volkshuisvestingsfonds (VHF).
- Bron: Eemsdelta (Gemeente)
- 2025-01-17
- College van burgemeester en wethouders
Het college van B&W zorgt dat de gemeente haar taken goed uitvoert. De gemeenteraad controleert het college.
- Bron: Eemsdelta (Gemeente)
- 2025-01-28
- Inkoop en aanbestedingen
Wil je zaken doen met de gemeente Eemsdelta? Als een dienst, levering of werk nationaal of Europees openbaar wordt aanbesteed, kun je hierop inschrijven.
- Bron: Eemsdelta (Gemeente)
- 2025-01-17
- Versterken
Sommige gebouwen in het aardbevingsgebied voldoen niet aan de veiligheidsnormen. Deze gebouwen gaan we versterken zodat ze beter bestand zijn tegen aardbevingen.
- Bron: Eemsdelta (Gemeente)
- 2025-01-20
- Subsidie Volkshuisvestingsfonds voor koopwoningen
Je woning isoleren kost veel geld. Soms kun je subsidie aanvragen uit het Volkshuisvestingsfonds (VHF).
- Bron: Eemsdelta (Gemeente)
- 2025-01-17
- 1