Zoekresultaat 31 - 34 van 34 resultaten
- Adoptie
Bij een adoptie neemt u de opvoeding en de dagelijkse zorg voor uw adoptiekind over van de biologische ouders. Het kind wordt dan ook officieel familie van u. De gemeente krijgt deze informatie en verwerkt de persoonsgegevens in de Basisregistratie Personen (BRP).
- Bron: Gouda (Gemeente)
- 2025-01-16
- Persoonsgegevens BRP
In de Basisregistratie Personen (BRP) staan gegevens van iedereen die in Nederland woont of heeft gewoond. Dit zijn gegevens zoals uw naam, adres, burgerservicenummer (BSN), burgerlijke staat en geboortedatum. Sommige organisaties mogen gegevens uit de BRP opvragen. In sommige gevallen kunt u ook een aantal gegevens van uw naaste familieleden bekijken of opvragen.
- Bron: Gouda (Gemeente)
- 2024-10-18
- Wijziging persoonsgegevens BRP
In de Basisregistratie Personen (BRP) staan de gegevens van alle inwoners van Nederland. Dit zijn gegevens zoals uw naam, adres, burgerservicenummer (BSN), burgerlijke staat en geboortedatum.Op deze pagina leggen we uit wanneer u zelf uw gegevens kunt aanpassen en wanneer u een aanpassing in de BRP door de gemeente moet laten doen.
- Bron: Gouda (Gemeente)
- 2025-01-16
- Melding discriminatie
Regelmatig worden mensen anders behandeld om redenen die er niet toe doen. U wordt bijvoorbeeld uitgescholden door uw buren, omdat u een andere afkomst of huidskleur heeft. U wordt niet serieus genomen vanwege uw handicap, of getreiterd op uw werk vanwege uw homoseksualiteit. Laat het er niet bij zitten en meld discriminatie bij Stichting Inclusie en discriminatiebestrijding (Stichting iDb).
- Bron: Gouda (Gemeente)
- 2024-12-23