Zoekresultaten 1 - 4 van 4 resultaten

  • Externe link: Rioolheffing

    Bron: Venray (gemeente) | Datum: 2025-02-20 | Thema: Financiën

    Bent u op 1 januari eigenaar van een woning of bedrijf dat direct of indirect een aansluiting heeft op de riolering? Dan betaalt u rioolheffing.

    Externe link: Ga naar website
  • Externe link: Betalingsregeling gemeentelijke belasting

    Bron: Venray (gemeente) | Datum: 2024-12-05 | Thema: Financiën

    U kunt de aanslag in tien maandelijkse termijnen betalen via automatische incasso. Of u betaalt zelf in vier maandelijkse termijnen. Is dat lastig voor u? Neem dan contact met ons op.

    Externe link: Ga naar website
  • Externe link: (water)Verblijfsbelasting

    Bron: Venray (gemeente) | Datum: 2025-04-29 | Thema: Financiën

    Iedereen die tegen betaling overnachting aanbiedt moet een nachtregister bijhouden. Bijvoorbeeld hotels, recreatieparken, bed & breakfasts en ondernemers die aan seizoenarbeiders overnachting aanbieden. U moet zich hiervoor aanmelden bij de gemeente. Externe link: Vul het aanmeldformulier in.

    Externe link: Ga naar website
  • Externe link: Onroerendezaakbelasting

    Bron: Venray (gemeente) | Datum: 2025-01-14 | Thema: Financiën

    Heeft u een eigen woning? Bezit of gebruikt u een bedrijfsgebouw of een stuk grond? Dan betaalt u elk jaar onroerendezaakbelasting (ozb) aan de gemeente Venray. Hoeveel dat is, hangt af van de waarde van uw woning of kantoor en van het ozb-tarief dat de gemeente heeft bepaald.

    Externe link: Ga naar website