Verfijn zoekopdracht
Geselecteerde filters (3)
Zoekresultaten 1 - 8 van 8 resultaten
- Externe link: Evenementenvergunning of melding
Organiseert u een evenement? Dan heeft u meestal een evenementenvergunning nodig. Soms is alleen een melding voldoende.
- Bron: Venray (Gemeente)
- 2025-05-27
- Openbare orde en veiligheid
- Externe link: Geluidsnormen verruiming
Wilt u in uw horecabedrijf (bijvoorbeeld café of restaurant) een feest geven met harde muziek? U kunt verruiming vragen van de geluidsnormen.
- Bron: Venray (Gemeente)
- 2025-06-16
- Openbare orde en veiligheid
- Externe link: Gebruiksmelding brandveiligheid
Om een gebouw brandveilig te kunnen gebruiken, moet het voldoen aan het Externe link: Besluit bouwwerken leefomgeving (BBL). Afhankelijk van de functie van het gebouw en van de hoeveelheid mensen die erin aanwezig zijn, doet u daarnaast ook nog een gebruiksmelding. Dit doet u via het Omgevingsloket.
- Bron: Venray (Gemeente)
- 2025-06-02
- Huisvesting, Openbare orde en veiligheid
- Externe link: Standplaatsvergunning
Wilt u met een verkoopwagen, kraam, tafel of ander middel in de open lucht goederen verkopen of diensten aanbieden? Dan heeft u een standplaatsvergunning nodig.
- Bron: Venray (Gemeente)
- 2025-01-09
- Openbare orde en veiligheid
- Externe link: Ontheffing openings- en sluitingstijden horeca
In de gemeente Venray is vastgelegd wanneer horecagelegenheden zoals bars en cafés, open en dicht zijn. Heel soms kunt u afwijken van deze tijden. Hiervoor heeft u een ontheffing nodig.
- Bron: Venray (Gemeente)
- 2024-12-09
- Openbare orde en veiligheid
- Externe link: Terras exploiteren
Als u een terras wilt exploiteren bij uw horecabedrijf, neemt u dit op in de exploitatievergunning en de drank- en horecavergunning. Als het terras op gemeentelijke grond ligt, heeft u ook privaatrechtelijke toestemming van de gemeente nodig.
- Bron: Venray (Gemeente)
- 2025-02-06
- Openbare orde en veiligheid
- Externe link: Reclame plaatsen
Wilt u reclame aan of op een bedrijfspand in het centrum aanbrengen? Dan betaalt u belasting.
- Bron: Venray (Gemeente)
- 2025-01-01
- Openbare orde en veiligheid
- Externe link: Exploitatievergunning
Start u een onderneming waarin u eten, drinken of rookwaren gaat verkopen? Of laat u mensen overnachten? Dan heeft u een exploitatievergunning nodig.
- Bron: Venray (Gemeente)
- 2025-02-13
- Openbare orde en veiligheid
- 1