Zoekresultaten 1 - 4 van 4 resultaten

  • Externe link: Verklaring positie Molukkers

    Als op u de Wet betreffende de positie van Molukkers van toepassing is, of van toepassing is verklaard, kunt u de gemeente waarin u woont of verblijft verzoeken een verklaring af te geven dat u overeenkomstig de bepalingen van deze wet als Nederlander zult worden behandeld.

  • Externe link: Adoptie kind

    Adoptie betekent dat 1 of 2 personen een kind aannemen tot hun wettige kind. Is de adoptie afgerond en komt het kind naar Nederland? Dan schrijft u het kind in bij de gemeente.

  • Externe link: Adresonderzoek aanvragen

    Staan er op uw adres personen ingeschreven die er niet meer wonen? Of krijgt u post van de vorige bewoners? Dan kunt u de gemeente vragen om een adresonderzoek te starten

  • Externe link: Persoonsgegevens verklaring onder eed of belofte

    Heeft u geen documenten van een officiƫle gebeurtenis in het buitenland, zoals een huwelijk of overlijden? Leg dan een verklaring over uw persoonsgegevens af bij de gemeente.