Zoekresultaten 1 - 10 van 2176 resultaten

  • Externe link: Archeologische vondst melden

    Heeft u een archeologisch voorwerp gevonden? Dan moet u dit melden. Zo weet de gemeente dat ze in een gebied extra voorzichtig moet zijn, als er bijvoorbeeld gebouwd wordt.

  • Externe link: Groslijsten

    De gemeente Tubbergen gaat werken met groslijsten, hier kunt u lezen wat dit inhoudt en hoe het werkt.

  • Externe link: Onderscheiding aanvragen

    Wilt u iemand uit Soest voordragen voor een koninklijke onderscheiding of een jeugdlintje? U leest hier hoe u dat doet.

  • Externe link: Subsidies voor verenigingen en organisaties

    Vraag voor je vereniging of organisatie een subsidie aan op gebied van cultuur, sport, zorg en welzijn of onderwijs.

  • Externe link: Participatiebijdrage

    De participatiebijdrage is een vergoeding voor allerlei kosten. Denk aan kosten voor een (sport)vereniging, maar ook voor bijvoorbeeld een koelkast of een identiteitskaart.

  • Externe link: Subsidie levensloopbestendig maken van woning

    Om zo lang mogelijk zelfstandig te wonen is het belangrijk dat de woning veilig maar ook comfortabel is. Er is subsidie beschikbaar voor het aanpassen van uw eigen woning of huurwoning. Neem contact op met de ouderenadviseur voor een afspraak met een woonconsulent. Is de woonconsulent op bezoek geweest en heeft u een adviesrapport en een lijst met maatregelen ontvangen? Dan kunt u subsidie aanvragen.

  • Externe link: DigiD aanvragen

    Met een eigen DigiD logt u in op websites, bijvoorbeeld van de overheid. U vraagt uw eigen DigiD aan via de website van DigiD.

  • Externe link: Rijksmonument

    Het in stand houden van Rijksmonumenten is belangrijk voor het behouden van ons cultureel erfgoed. Bent u eigenaar van een Rijksmonument? Dan zijn er verschillende mogelijkheden voor financiële ondersteuning en subsidies. Kijk op de website van de Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed. U kunt daar ook de financieringscheck doen. Vanuit de gemeente wordt er geen financiële ondersteuning en/of subsidie verstrekt voor restauratie- en herstelwerkzaamheden aan Rijksmonumenten.  In het Erfgoedregister kunt u zien of uw pand een Rijksmonument of Gemeentelijk monument is.  Informatie over alle financiële regelingen voor rijksmonumenten kunt u vinden op de volgende websites: Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed Restauratiefonds-hypotheek bij het Nationaal Restauratiefonds Cultuurfonds-hypotheek bij het Nationaal Restauratiefonds Monumenten-hypotheek bij het Nationaal Restauratiefonds Belastingdienst Gecombineerde lening voor energiebesparend restaureren bij het Nationaal Restauratiefonds  

  • Externe link: Aanschrijving door de gemeente

    De gemeente ziet erop toe dat iedereen regels naleeft. Dit kan zijn bij bouwen/verbouwen of gedrag in de woonomgeving.

  • Externe link: Verantwoording afleggen

    Bij een verkregen subsidie boven de € 5000 moet u verantwoording afleggen.