Zoekresultaten 1 - 7 van 7 resultaten

  • Externe link: Evenementen

    Organiseert u een groot evenement op het gebied van cultuur en sport? Dan kunt u in aanmerking komen voor een subsidie.

  • Externe link: Evenementen

    Het doel van de regeling is om karakteristieke evenementen te ondersteunen. Een evenement is karakteristiek als het helpt om Groningen bekender te maken, goed past bij wat Groningen uniek maakt (het "DNA van Groningen") en iets positiefs achterlaat voor de omgeving.

  • Externe link: Venten

    Wilt u venten op straat in de gemeente Groningen? Dan hebt u geen vergunning nodig. Wel moet u aan een aantal voorwaarden voldoen.

  • Externe link: Evenement organiseren

    Weet u niet (zeker) of u een evenementenvergunning moet aanvragen of een melding moet doen? Doe dan eerst de evenementencheck.

  • Externe link: Uitstalvergunning

    Wilt u langs de gevel van uw winkel of bedrijf een reclamebord of artikelen die te koop zijn plaatsen? Kijk eerst waar dit mag.

  • Externe link: Evenementen

    Organiseert u een groot evenement op het gebied van cultuur en sport? Dan kunt u in aanmerking komen voor een subsidie.

  • Externe link: Evenementenvergunning aanvragen

    Een evenementenvergunning moet u minimaal 8 of 14 weken van tevoren aanvragen.