Zoekresultaten 1 - 3 van 3 resultaten

  • Asbest melden

    Bron: Breda (gemeente) | Datum: 2025-11-20 | Thema: Huisvesting

    Asbest kan zitten in golfplaten, vloerzeil, plafondplaten, afvoerbuizen, daken en schoorstenen. Als je asbest wilt verwijderen moet je hier altijd een melding van maken. Het maken van een melding is gratis.

    Ga naar website
  • Omgevingsvergunning

    Bron: Breda (gemeente) | Datum: 2025-11-14 | Thema: Huisvesting

    Wil je bouwen, verbouwen, slopen, boom kappen of een functie wijzigen? Vaak is een omgevingsvergunning nodig. Doe de vergunningcheck in het omgevingsloket om te checken of je een omgevingsvergunning nodig hebt. Misschien hoef je alleen een melding te maken. Soms is helemaal geen omgevingsvergunning of melding nodig.

    Ga naar website
  • Bouwdossier en omgevingsvergunning inzien

    Bron: Breda (gemeente) | Datum: 2025-11-10 | Thema: Huisvesting

    Je kunt een bouwdossier of omgevingsvergunning inzien van een pand, gebouw of perceel. Van een aantal panden, gebouwen of objecten zijn de dossiers vanwege veiligheid niet of beperkt openbaar. Zoals bijvoorbeeld politiebureaus, stadskantoor, stadhuis, militaire objecten, bankgebouwen en gevangenissen.

    Ga naar website