Verfijn zoekopdracht
Geselecteerde filters (4)
Zoekresultaten 1 - 8 van 8 resultaten
- Externe link: Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) aanvragen
U kunt een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) online of schriftelijk aanvragen.
- Bron: Ministerie van Justitie en Veiligheid (Ministerie)
- 2025-05-30
- Recht
- Externe link: Groot Pleziervaartbewijs halen
Voor een pleziervaartuig langer dan 25 meter heeft u een Groot Pleziervaartbewijs nodig. Vraag het aan bij het CBR.
- Bron: Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (Ministerie)
- 2025-06-05
- Verkeer
- Externe link: In gebreke stellen
Het waterschap moet binnen een bepaalde tijd reageren op jouw aanvraag of bezwaar. Gebeurt dat niet? Dan kun je het waterschap daarop aanspreken.
- Bron: Waterschap Brabantse Delta (Waterschap)
- 2025-05-14
- Recht
- Externe link: Opvragen donorgegevens van een kunstmatige bevruchting
Als donorkind of als ouder van een donorkind kunt u donorgegevens opvragen over de spermadonor of eiceldonor.
- Bron: Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (Ministerie)
- 2025-06-06
- Zorg en gezondheid
- Externe link: Inzien persoonsgegevens (AVG)
Jouw persoonsgegevens gebruiken we uitsluitend voor het doel waarvoor je ze aan ons hebt gegeven. Je kunt een verzoek doen om je gegevens te bekijken. Persoonsgegevens zijn alle gegevens die over jou gaan. Denk aan: naam, adres. BSN en financiƫle gegevens zoals je bankrekeningnummer.
- Bron: Waterschap Brabantse Delta (Waterschap)
- 2025-05-14
- Recht
- Externe link: Levenlanglerenkrediet aanvragen
Heeft u geen recht meer op studiefinanciering? Soms kunt u geld lenen van DUO voor het collegegeld of lesgeld (levenlanglerenkrediet).
- Bron: Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (Ministerie)
- 2025-05-13
- Onderwijs en wetenschap
- Externe link: Klein Vaarbewijs halen
Voor een snelle motorboot of een pleziervaartuig langer dan 15 meter heeft u een Klein Vaarbewijs nodig.
- Bron: Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (Ministerie)
- 2025-06-05
- Verkeer
- Externe link: Bezwaar maken
Bent u het niet eens met een besluit van waterschap Brabantse Delta? Dan kunt u bezwaar maken. U kunt bezwaar maken tot 6 weken na de dag dat het besluit bekend is gemaakt.
- Bron: Waterschap Brabantse Delta (Waterschap)
- 2025-05-14
- Recht
- 1